Eşya Taşıma kapsamında 1983 yılından bu yana faaliyet icra ettiğimiz zaman dilimi içerisinde çok sayıda birey, işletme ve devlet kurumuna hizmetlerde bulunmuş olan Kardeşler Nakliyat, bu alanda önemli taşıma firmaları içinde yer almaktadır.

izmir-kardesler-nakliyatMüşterilerine nitelikli ve ayrıca güvenceli iş yapan Kardeşler Nakliyat, evveliyatından beri etkin bir referans ağı sahibi olmuştur.

Kardeşler Nakliyat kurumsal altyapısı, şehiriçi ve şehirler arası taşımacılık alanında kullandığı 3 tane ortanca ölçekte ve 3 tane büyük hacimli nakliyat kamyonu, lokal alanda asansörlü ev taşımacılığı alanında opere ettiği 2 ayrı transfer asansörü kamyonu, hassas materyal koruma işlemleri doğrultusunda 1600 metrekare iç alanı olan, güvenlikli deposu ile aynı zamanda nakilleri yapılacak her bir malzeme ve eşyaya uygun olacak biçimde derlenmiş paketleme gereçleri depolarından meydana gelmektedir. Ayrıca kurumumuzun, hizmet sağladığı birey ve kuruluşların taşınma istemlerine zahmetsiz çözüm sunabilme maksadıyla görevlendirdiği, tamamı kendi sınıfında deneyim sahibi ve tecrübeli çalışan kadrosu bulunmaktadır.

“Kalite ve Güvenle” vecizesiyle, müşterilerine bir söz veren İzmir Kardeşler Nakliyat, onların ihtiyaçlarının hesaplı, nitelikli, güvenli bir şekilde ve tam zamanında karşılanmasını gerçek kalite politikası bilmektedir.

 

 

 

Reklamlar