sehirlerarasinakliyatİller arası nakliyat, şehiriçi taşımaya göre uzun mesafeli taşımacılık şeklidir. Nakliye anlamında farkları bulunmamaktadır. İller arası taşımacılıkta mesafe fazladır. Bu nedenle, söz konusu amaç için sevk edilecek nakliyat kamyonlarının uzak yola karşı muhafazalı ve sağlam olması icap etmektedir. İşletmemizin istihdam ettiği şehirler arası nakliyat kamyonları, dayanıklı ve güvenlidir.

Şehirler Arası Taşıma Ne demektir? Nasıl Neticelendirilir?

Günümüz nakliye yöntemlerinin gelişmesiyle, çelik kasa araçların konforu ve sağlamlığı fazlalaşmıştır. İller arası Nakliye işlemlerinde, malzeme çeşitlerine göre özelleşen araçları kullanmakta olan teşekkülümüz, seri ve güvenli lojistik eylemleri sunmaktadır. Memleketimizin her tarafına şehirlerarası taşımacılık hizmeti veren firmamız, yurttaşlarımızın taleplerine en doğru biçimde cevap verebilmek amacıyla, gerekli olacak tüm şartları uygulamaktadır. Şehirler arası evden eve taşımacılık operasyonlarında, deneyimli bir kadro çalışmaktadır. Bununla birlikte kuruluşumuzun kullandığı ayrıcalıklı çalışma sistemleriyle son derece güvenilir nakliye işleri gerçekleşmektedir.

Şehirler arası Lojistik Nasıl Yapılır?

Yerinde İnceleme işlemiyle nakliye süreçleri start alır ve lüzumlu olan nakliye aracı, ekspertiz tarafından belirlenir. Anlaşmadan sonra mobilya ve beyaz eşyalar sigorta kapsamına alınır. Kırılabilir malzemelerin kendine özgü ambalaj malzemeleriyle paketlenmesi ve öteki eşyalarınızın ambalajlanması aşamasından itibaren, taşıma nedeniyle belirlenen taşıta evde bulunan tüm eşyalar istiflenir. Diğerlerinden önce hacimli ve dayanıklı mobilyalar yüklenir ve akabinde kırılgan eşya ve malzemeler istiflenir.

Kapalı kasa vasıtalarımızın eşya transfer işlemi hususunda spesifik bir biçimde üretilmesiyle, şehirler arası taşımada ev eşyası ziyan görmeye karşı korunması tam anlamda sağlanmaktadır.

Kurumumuz için Müşteri memnuniyeti potansiyelimizin ana nedenidir.

Şehirler arası taşıma faaliyet alanında, paketleme ile kılıflama süreçleri özeldir. Uzak mesafelerin sıkıntıları ile yerleşilecek yörenin fiziki yapısı düşünülür ve bu doğrultuda eşyaların paketlenmesi yöntemleri uygulanır. Paketleme faaliyeti akabinde taşıma aracına istifleme süreci gerçekleştirilir. Titiz bir şekilde uygulanan paketleme ve araca istifleme ile eşya ve malzemeleriniz hasar görmemektedir. İllerarası taşımacılık hususunda gereken bütün resmi evraklarımız bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz uzman, mesleki belgelere sahip olan soförlerdir. Şirketimizin ve çalışanlarımızın sahip olduğu yetki belgeleri neticesinde, güzergahta çıkacak tüm resmi sorunlar ortadan kaldırılmıştır. Şirketimiz tüm aşamalarda dikkatli hareket etmektedir.

İller arası taşıma fiyatları, taşınılacak şehrin mesafesi, çelik kasalı taşıma aracının soğutuculu olması, ihtiyaç duyulan ek hizmetler ve taşıma vasıtasının kapasitesi gibi durumlara göre değişiklik gösterebilir. Şirketimiz, Balçova şehirler arası nakliyat hizmetlerinde son derece makul seçeneklerle ücretlendirme yapmaktadır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s