– Ekspertiz: Taşımacılık işlemlerinin tam kapsamıyla düzgün uygulanabilmesi için taşınacak mekanda inceleme içeriği taşıyan ve şirketimizin ücret almadan sunduğu eksper hizmetinden yararlanabilirsiniz.

– Sigortalama: Taşıma sigortası, eşya ve yüklerinizi nakliye süreçleri esnasında ihtimal dahilinde olan ve istenmeyen durumlara ve kazalara karşı emniyet kapsamına dahil eder.

– Söküm ve Montaj: Evde bulunan eşyaların doğru şekilde ambalajlanması, kamyon veya tıra sağlam konumlandırılabilmeleri ve hasar görmeden taşınması için sökme işlemleri yetkili personelimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Gardrop ve dolaplar gibi parçalarına ayrıştırılarak nakledilen eşyalarınız, taşındıkları adreste sizin belirttiğiniz gibi konumlandırılarak yeniden pesronelimiz tarafından montajlanır.

– Ambalaj malzemeleri seçimi ve Paketleme: Elektrikli eşyalar, mobilyalar, mutfak eşyaları ve diğer tüm eşyalar için farklı ambalaj gereçleri kullanılarak sarım yöntemleri uygulanmaktadır.

– Taşıyıcı araca yükleme: Ana parçalarına ayrılan ve de paketlemesi yapılmış olan mobilya ve eşyalarınızın transferi esnasında sarsıntılara karşın korunabilmesi, taşıma aracına tertipli yerleştirilerek yüklenmesine bağlıdır.

– Eşyaların yerleştirilmesi: Yeni adrese taşınan ve montaljarı yapılan eşya ve malzemeleriniz tarafınızdan tesbip ettiğiniz yerlerine yerleştirilir ve kullanıma uygun hale getirilir.

– Eşya depolama: Ev eşyası barındırma programı olan firmamıza ulaşmak suretiyle gerekli korumalı depolarınızı talep edebilir, nitelikli ve güvenilir ev eşyası depolama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Firmamız İzmir Kardeşler Nakliyat tarafından Evden eve nakliyat faaliyetleri alanında bilhassa eşya emniyetliliği meselesine çok dikkat edilir. Organize bir teşekkül anlayışının getirdiği mütehassıs perspektif sonucunda, taşınan malzemelerin çalınması veya tahrip olması gibi hallerin önüne geçilir.

Evden eve nakliyat fiyatları konusunda kuruluşumuzun her bir ödeme gücüne elverişli maliyet ayarlaması sayesinde, herkes kaygısızca söz konusu hizmetimizden faydalanabilecektir. Eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde ve emniyetli koşullar çerçevesinde taşınması ve konumlandırılması için, şirketimize sürekli olarak güvenebilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s