Kurumumuz Balçova Ofis Taşımacılığı şirketleri içerisinde güçlü organize yapısı ve kayıtsız şartsız müşteri memnuniyeti düşüncesiyle öncü konumundaki bir kuruluştur.

Ofis taşımacığıOfis taşıma hizmetleri başka taşımacılık tiplerinden farklı şekilde daha kapsamlı itina ve aynı zamanda ehliyet gerektiren bir lojistik şeklidir.

Büro nakliyesi için herşeyden önce nakliye faaliyetlerimizde vazifelendirdiğimiz bir elemanımız verdiğiniz adrese gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra nakil planı yapılır.

Nakliye günü naklin daha hızlı ve rahat yapılabilmesi düşüncesiyle büronuzda mevcut bulunan tüm eşya ve malzemeler bölümlerine ayrılarak taşınır. Belgelerin olduğu dolaplar ve büro mobilyalarının demonte işlemleri daha seri olabilmesi için kendinden şarjlı vidalama tercih edilmektedir. Bütün büro eşya ve malzemeleri avrupadan getirdiğimiz balonlu naylonlara sarılarak ambalajlanır. Dosya ve masa aksesuarları kolilere konulur ve üstlerine gerekli açıklayıcı bilgi yazılır.

Firmamız iş yeri taşımacılığı hizmetlerini teminat kapsamına almaktadır.

Balçova Ofis Taşımacılığı faaliyet alanında uzun zamandır lider konumunu koruyan şirketimiz Kardeşler Lojistik, güven ve sadakatle ihtiyaç sahiplerine hizmetlerde bulunmaktadır.

 

Reklamlar

Balçova’da Ofis ve Büro Taşımacılığı” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s