Ev Taşıma Kamyonları, yalnızca hassas taşımaya elverişli taşıtlar olduğu için, kapsamlı içeriği olan nakil vasıtalarıdır. Her bir taşıma vasıtasının arkaya doğru gitmeleri için ses ikazlı geri hareket dedekdörü olması, korunaklı kasaları olması, mükemmel süspansiyon sistemi, bu özel detaylardan bazılarıdır.

Kurumlar, yüksek hizmet sınıfı gerekçesi çerçevesinde, tüm taşıma kamyon ve kamyonetlerinde gereken detayları hesap ederek standartların üstünde hizmet verebilme uğraşı verirler. Taşıma uzaklığını hesaba koyarak gerekirse ikinci bir sürücü uygulamasını devreye sokarak azami emniyet noktasındaki gayreti göstermiş olurlar.

Ev nakliyesi ve büro nakil kamyonları, alabildiği eşyanın miktarına bakılarak değişik alanlarda yeğlenmektedir. Kasa boyutu yaklaşık 2,5 – 3 mt. olan araçlar genelde parça yük nakliyesinde, küçük dairelerin ya da ofislerin taşınmasında kullanılabilirken, dorse uzunluğu daha büyük ve ortalama 30 m3 kadar malzeme alabilen kamyonlar genel anlamda 90 – 100 m2’nin altında olan 2 1, 2 2 evlerin taşınmalarında veya orta büyüklükteki iş yerlerinin taşınmaları doğrultusunda kullanılmaktadır. Geniş hacimli ve yük kapasiteli olan 10 tekerli kamyonlar ise 40 – 45 m3’ten çok eşya taşıyabilmeleri nedeniyle genel manada daha yüksek m2’li iki artı bir ‘den geniş evler ya da villalar ile kurum nakliyesinde veya illerarası nakliyatta kullanılmaktadır.

Evden eve taşıma ve ofis taşımacılığı araçları özel korumalı ve kasa kapı bölümelerinin kilitlenebilir olması gerekmektedir. Bu sayede uzak ve sarp yol güzergahında kapakların istek dışı açılmaması ve nakliieri yapılan ev veya ofis eşyalarının güvenliği temin edilmiş olur.

Taşıma aracı içinde eşya ve yüklerin hareketsiz halde olmalarını sağlayabilecek urganların mevcut olmaları ve ayrıca önceden sargılanmış durumda bulunsa da kasa içinde taşınan malzeme ve materyallerin hasar almaması için kasa iç kenarlarının ağaç malzemeyle veya halıyla katmanlanmış olmaları zaruridir.

Kardeşler Nakliyat kamyon, kamyonet ve tırları ile asansör araçları, İzmir şehir içi eşya taşımacılığında ve İzmir’den tüm Türkiye’ye şehirlerarası nakliyede taşıma işlerini yaptığımız birey ve kuruluşların tüm istemlerini karşılayacak adet ve farklılıkta ve yüksek model araçlardan meydana gelmektedir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s